image
image
image

Kompletní a hrubé stavby na klíč

Naše stavební firma se zabývá kompletní realizací rodinných domů na klíč, nebo jen výstavby hrubé stavby domu. Dále rekonstrukcí a veškerými stavebními prácemi včetně zemních a výkopových prací.

Stavíme především ze systému porotherm, heluz, ytong ale i jiné. Jedná se většinou o zděné domy, které stavíme z využitím všech dostupných technologii pro dosažení co nejkvalitnější a energeticky úsporné stavby. Snažíme se ve stavebnictví stále zdokonalovat: v nových technologiích výstavby, pracovním postupu, včetně pravidelného proškolovaní pracovníků.

Zajišťujeme komplexní realizaci stavby na klíč: od projektové dokumentace a stavebního povolení, přes dodávku stavby až po kolaudaci. Vše dle Vašeho přání.

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem jsme schopni realizovat maximálně kvalitní stavbu a přitom minimalizovat Vaše náklady.

Díky tomu, že jsme úspěšně dokončili přes několik stovek stavebních projektů, kupujete jistou kvalitu. Spokojenost investorů si můžete ověřit v záložce reference, kde je pouze zlomek námi realizovaných děl.

Neváhejte nás kontaktovat! Postavíme i Vám rodinný dům, protože vždy a za každých okolností plníme slovo a hlavně - stavíme vaše sny.

Kvalita

Snažím se firmu udržet ve stálém počtu pracovníků, se kterými mám dlouholeté zkušenosti a které za práci dokáži náležitě ocenit, protože spokojný zaměstnanec je základ úspěchu k dokonale provedené práci a spokojenosti zákazníka. Nesnažíme se postavit co nejvíce rodinných domů pro co nejvyšší zisk. Naše strategie je udržet si náš standart v co nejvyšší kvalitě a proto se snažíme být spíše menší stavební firmou s přímým kontaktem se zákazníkem a přímou denní kontrolou prováděných staveb pro dodržení všech dohodnutých prací k nejvyšší spokojenosti zákazníka.

Zaručujeme kvalitu odvedených prací, používáme kvalitní a osvědčené materiály, zaměstnáváme spolehlivé a zkušené řemeslníky. Vždy dodržujeme dohodnuté termíny!

Termíny výstavby staveb na klíč jsou podle složitosti objektu v rozmezí 6-12 měsíců .
Termíny výstavby hrubých staveb jsou od 2 do 3 měsíců včetně střechy .

Stavba na klíč

Stavba na klíč znamená, že zákazník se v okamžiku předání hotové stavby může do nového domu ihned nastěhovat. Nespornou výhodou stavby na klíč je, že firma poskytuje na provedené práce záruku. Výstavba probíhá na základě smlouvy o dílo, která jasně specifikuje termíny plnění, celkovou cenu za provedené dílo, způsob předání a převzetí stavby, způsob odstranění závad a nedodělků a reklamační podmínky.

Hrubá stavba

Jakýmsi mezistupněm mezi stavbou na klíč a stavbou svépomocí je hrubá stavba. V tomto případě stavební firma dodá stavbu v jasně definovaném stupni rozpracování. Výhodou pro zákazníka je, že obdrží stavbu se sníženou sazbou DPH a se zárukou, na straně druhé si ovšem může vybrat dodavatelské firmy dokončovacích prací, popř. tyto práce již dodělat svépomocí. Také tento druh výstavby je mezi zákazníky naší firmy velmi oblíben.
GDPR

Naše společnost implementovala postup pro plný soulad s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), naše metodika řízení zpracování osobních údajů a jejich ochrana je pravidelně kontrolována a všichni naši zaměstnanci jsou vyškoleni k plné odpovědnosti za svěřené informace a osobní údaje subjektů.

Pro výkon pověřence ochrany osobních údajů jsme ustanovili společnost : Genesis security s.r.o. , IČ : 05832438, Adresa : Na Folimance 2155/15, Praha 2, PSČ 120 00 . kontaktní telefon : Miroslav ČERNÝ +420 603 251159, EMAIL: cerny@czech-gss.cz